0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Луганськ - 150 грн

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380974077575

Доставка квітів Стаханов

Квіткові композиції, що даруються жінкам набагато різноманітніше букетів для чоловіків.

Виною тому, швидше за все, не те, що чоловіки не люблять квітів, просто традиція дарування квітів починалася з подарунків прекрасній статі. Незважаючи на все розмаїття, потрібно знати, що не всяку композицію і не кожній жінці можна дарувати. Доставка квітів по Стаханову допоможе людям, не знайомим з мовою квітів підібрати потрібний букет.

Безсумнівно, що жінці квіти дарують дуже часто і вибір букетів не має значення – можна назбирати оберемок польового різнобарв'я, можна зупинитися на садових рослинах, а можна ощасливити її і ефектними екзотичними квітами. Але, як випливає з практики, чим ширше вибір, тим важче з ним визначитися і не потрапити в халепу, подарувавши композицію, яку можуть сприйняти двозначно.

Існує ряд правил, дотримуючись яких можна підібрати відповідні квіти.

Доставка квітів у Стаханові допоможе не тільки швидко вручити подарунок, не маючи можливості зробити це самостійно, але і підказати людині саме той варіант, який найбільш відповідає торжества і жінці, для якої букет призначений. Почнемо з того, що інтенсивність колірної гами композиції безпосередньо залежить від віку особи, якій призначені квіти. Для молодих дівчат варто вибирати ніжні, пастельні кольори і бутони, що ледь розпустилися, оскільки все це є символом юності і невинності. Зупиняйте вибір на рожевих і білих тонах. Старші жінки можуть прийняти вручення такого букета за приховане знущання і образитися. Для них підійде замовлення квітів в Стаханові в більш насичених тонах бордового, червоного, бузкового. Бутони повинні бути розкритими. Доречно багате оформлення букета декоративними елементами – звисаючими бантами, стрічками, різноманітними фігурками з пір'я, пластику, дозрілими плодами. У той час як букети для дівчат декорують невеликими м'якими іграшками, солодощами (зефіром, цукерками, мармеладом, крихітними тістечками). Упаковка не повинна бути пишною, а її форма залежить від оригінальності дарувальника і специфіки свята.

У більшості випадків форма композиції не залежить від зросту та комплекції жінки, але в ряді урочистих подій – весілля, народження дитини, випускний бал пропорції букета повинні відповідати пропорціям жінки, підкреслюючи індивідуальність подарунка. Наприклад, магазин квітів в Стаханові радить пишним дамам дарувати великі (не менше 50 сантиметрів) об'ємні букети, які дозволять приховати недоліки фігури.