0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Луганськ - 0 грн

Доставка квітів Сєверодонецьк

Мабуть, кожен вважає, що покупка букета є справою нескладною. Прийти, побачити і купити вподобану композицію - що може бути легше? Насправді, стверджують фахівці, потрібно вміння вибрати квіти, щоб потім насолоджуватися їх красою, а самі рослини довгий час наповнювали квартиру ароматом і красою. Необхідне вміння у виборі якісного свіжого і красивого товару, за який сплачені гроші. Доставка квітів в Сєвєродонецьку забезпечить вас тільки найякіснішими і красивими букетами, замовити які можна всього лише зайшовши в інтернет і оформивши заявку.

Якщо ж ви все-таки вирішили вибрати букет самостійно, кілька порад вам не завадять. Визначити свіжість рослин найлегше за станом пелюсток. Вони не повинні містити плям неприродного кольору. Якщо по краях пелюстки виявите смугасті прожилки – букет не першої свіжості, також, якщо є підозра, що деяких пелюсток не вистачає – швидше за все, їх видалили, щоб приховати несвіжість. Також можна звернути увагу на колір зрізу – він повинен бути однорідним і світлим, а також мати рівну і гладку форму. Нерівні краї говорять про те, що квітка зрізана вже досить давно. Саме вірний засіб визначення свіжості квітки – спробуйте бутон пальцями трохи вище місця з'єднання зі стеблом. Свіжі бутони завжди щільні і тверді,- кажуть наші флористи, - більш сильне натискання призводить до легкого поскрипування. Зробивши замовлення квітів в Сєвєродонецьку, ви завжди зможете таким способом перевірити їх свіжість при доставці.

Не менш часто нечисті на руку продавці намагаються обдурити покупця, скріпивши зламану квітка за допомогою голки. Звичайно, початківця покупця такий трюк нерідко обманює, але вистачає далі легкого струшування для того щоб побачити обман. Також досвідчені продавці вміють обманювати початківців покупців, занурюючи на добу квіти повністю у воду. Такий метод дозволяє надати свіжий вигляд, але промацування бутона завжди допоможе визначити обман.

Магазин квітів в Сєвєродонецьку радить носити букет завжди бутонами вниз, акуратно, захищаючи від вітру і холоднечі. По приходу, все листя і шипи, які будуть перебувати під водою, слід видалити – це продовжить життя букета. Також зріжте невеликий шматок стеблинки під кутом, і зріз надріжте навхрест.