0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Луганськ - 250 грн

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380974077575

Доставка квітів Старобільськ

Напевно, ні для кого не секрет, що букети для сильної і прекрасної статі повинні відрізнятися між собою.

На жаль, якщо справа доходить до вибору сортів рослин, придатних чоловікові, а також до оформлення композиції – більшість наших співгромадян губляться. Доставка квітів у Старобільську дозволить жителям міста позбутися труднощів з вибором, оскільки у нас працюють кваліфіковані фахівці, які знають всі тонкощі мови квітів.

Підбираючи подарунок чоловікові, краще зупиняти свій вибір на великих квітах (бажано монохромної гами). Забарвлення обов'язково повинна бути насиченим, а стебла – довгими і міцними. Фахівці кажуть, що краще виглядають в чоловічих букетах червоні і сині квіти. Можна дарувати і білі, а от рожевий колір поставить обдаровуваного в незручне становище. Якщо ви даруєте букет діловому партнеру, підійде доставка квітів по Старобільську, оскільки робити подарунок самостійно, або доручати це підлеглим – пряме порушення ділового етикету.

Більш детально зупинимося на квітах, що підходять для подарунка чоловікові. Сильну стать традиційно обдаровують гвоздиками, тюльпанами, гладіолусами, хризантемами, півоніями, трояндами, ліліями, антуріумами та ірисами. Флористи наполягають на тому, що настільки обмежений асортимент чоловічих квітів цілком можна урізноманітнити добавкою декоративно-листяних рослин. Такими рослинами є аспарагус, папороть, аспідістра, фікус каучуконосний, дрібні листя монстери та ін. Правда, неграмотне використання рослин може призвести до спотворювання композиції. Замовлення квітів у Старобільську позбавить вас від можливості порушення гармонії, оскільки складанням букета займаються тільки професійні квіткові дизайнери.

Також варто зауважити, що пишні банти, надають додаткову красу жіночих букетам, в чоловічих навпаки, ведуть до зменшення естетичної цінності, оскільки чоловікам не властиво дарувати композиції, перевантажені декоративними елементами. Ця ж причина є відмовою від оформлення чоловічого букета ажурними суцвіттями гіпсофіли.

Магазин квітів в Старобільську пропонує до ювілею чоловікам дарувати куполоподібні букети, виконані з застосуванням спіральної техніки. Використовувати потрібно бордові троянди, простір між якими можна заповнити декоративними рослинами. Манжету можна оформити листям папороті.