0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Луганськ - 250 грн

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380974077575

Доставка квітів Червонопартизанськ

Незважаючи на те, що послуга замовлення квітів через інтернет вже завоювала безліч постійних клієнтів, вона є досить новою, із-за чого у покупців, перший раз стикаються з нею, виникає безліч питань.

Для того щоб не забирати час замовників (ми цінуємо їх час), ми склали список відповідей на найчастіші питання, що стосуються послуги «Доставка квітів в Червонопартизанську».

  • Як оформляються замовлення?

Найчастіше замовлення оформляються за допомогою заявки, яка заповнюється на сторінці інтернет-сайту. Також можна відправити лист на електронну пошту сайту, або зателефонувати нам за телефоном, вказаним в розділі "Контакти". У будь-якому випадку ми вам передзвонимо для уточнення замовлення.

  • Як здійснюється оплата замовлення?

Для зручності клієнта ми приймаємо оплату готівкою, електронними переказами, банківськими переказами.

  • Як дізнатися про доставку замовлення?

Інформація про доставку прийде на адресу електронної пошти, вказану в заявці.

  • Чи можливий фото - або відеозвіт про отримання квітів?

Так, за бажанням отримувача доставка квітів по Червонопартизанську може супроводжуваться фотозвітом. Хочеться зауважити, що ми не рекомендуємо замовляти послугу, якщо подарунок призначений хворій людині - її це може збентежити.

  • Навіщо в заявці вказувати контактні номери одержувачів букетів?

Перед тим, як замовлення квітів у Червонопартизанську буде доставлене, кур'єр повинен зв'язатися з покупцем для того щоб дізнатися зручний час отримання подарунка. Інтрига буде збережена, оскільки ніхто не стане розповідати про те, що йому повинні доставити і від кого. Якщо замовник категорично не згоден з цим, а одержувача під час, вказане в заявці не виявиться за вказаною адресою, букет передадуть його сусідам або залишать біля дверей із запискою.

  • Можна сподіватися, що доставлена квіткова композиція відповідає тій, фотографія якої розміщена на сайті?

Так, якщо клієнт не хоче нічого міняти в складі і формі букета, композиція буде максимально схожа з фото, яку рекламує магазин квітів в Червонопартизанську. Слід зауважити, що замовник може вносити зміни в стандартні букети, додаючи їм індивідуальність. Також можна замовити індивідуальну композицію.

  • Чи можлива доставка точно під час, вказаний в заявці?

Так, доставка замовлення здійснюється в проміжок часу, який вкаже замовник. Єдиним винятком є випадок, коли одержувач з яких-небудь причин не може прийняти подарунок в зазначений час. Ми зв'язуємося з ним і уточнюємо зручний час доставки.